LUSTRA NA WYMIAR

Materiał uwielbiany przez architektów, powiększa i rozjaśnia przestrzeń, w zależności od wybranego rodzaju nadaje wnętrzu pożądany charakter. Lustra dostępne w różnych odcieniach, grubościach i kształtach - dopasowane do koncepcji.

Lustra pełnią zarówno funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną. Można zawiesić je tak naprawdę w każdym pomieszczeniu bez względu na wielkość, czy układ. Najlepiej jednak ten element prezentuje się w przedpokoju, salonie, sypialni, garderobie oraz w łazience. Lustra na wymiar pozwolą w dowolny sposób zagospodarować przestrzeń i dopasować ten dodatek idealnie do swoich potrzeb, czyli metrażu, a także samej aranżacji. Do wyboru masz różne grubości, odcienie oraz kształty. To daje nieskończoną ilość możliwości!

Zwierciadła optycznie powiększają przestrzeń, poza tym mocno ją rozjaśniają. Dzięki temu sprawdzą się w każdej części mieszkania lub domu, zwłaszcza w tych wąskich oraz zaciemnionych. Lustra na zamówienie to szansa, by zaprojektować własny egzemplarz, w ten sposób możemy mieć nie tylko klasyczne wersje w dowolnej ramie, ale również duże nowoczesne modele pokrywające całe ściany, a nawet zasłaniające meble, na przykład szafy i drzwi. Panele z takiej tafli „otwierają” pomieszczenie i gwarantują zjawiskowy efekt!

Lustra niekoniecznie muszą być zupełnie gładkie, ponieważ fantazyjnie wycięte i odpowiednio ze sobą połączone w spójną całość zapewniają trójwymiarowy efekt. Mało tego jest to świetna dekoracja pełniąca oczywiście przede wszystkim funkcję praktyczną. Sami decydujemy o wielkości oraz o ostatecznym kształcie. Taka tafla lustrzana doda mieszkaniu charakteru, nawet minimalistycznemu wnętrzu.

Skontaktuj się z nami!

Adres

ul. Kadrowa 17
04-421 Warszawa

Kontakt

(22) 379 24 14
(22) 379 24 13

biuro@glassdecorator.pl

biuro2@glassdecorator.pl

Godziny otwarcia

pon – pt:

Produkcja       7:00 – 15:00
Biuro                9:00 – 17:00

sobota: zamknięte
niedziela: zamknięte

COPYRIGHT© 2020 Glass Decorator. Designed by prograffing.pl